БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
-20%

Ексцентрикова шліфувальна машина Felisatti ЕШМ-150/450Е/F87032
2 639 ₴
2 111,20 ₴
- В наявності
- Код: F87032
+380504110700
- +380 (99) 604-50-04Основний
- +380 (50) 412-24-92Додатковий
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ексцентрикова шліфувальна машина Felisatti ЕШМ-150/450Е
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felisatti |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Амплітуда коливань | 3.2 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 111,20 ₴









