Кошик
161 відгук
SPARE PARTS GLOBAL-S
+380 (99) 604-50-04
+380 (50) 412-24-92

Електроінструмент FELISATTI

Протягом останніх 70 років марка FELISATTI веде успішну історію.

FELISATTI також є представником багатьох інновацій в області електроінструментів.

У 1957 році компанія випустила перший в світі портативний станок для обробки профілів з дерева і легких металевих сплавів.

(Модель SF18), а в 1961 році з'явилася перша в світі портативна наплавочний машина з поворотним і закривається столом (модель SF60).

На початку 1970-х років FELISATTI отримала близько 400 всесвітніх патентів на різні винаходи.

Нововведенням тих років було нове покоління верстатів для різання під кутом з поворотним столом і похилій головкою, що з'явилася в 1974 році. Ці моделі мали інноваційну систему, що використовується для регулювання і блокування робочого місця Click-Clack, яка дозволяє користувачеві швидко і точно встановлювати кути різання. Навіть сьогодні деякі винаходи від FELISATTI все ще використовуються всіма сучасними виробниками торцювальних пил.

У 1990-х роках, завдяки швидкому розвитку промислової кооперації, багато провідні світові бренди почали активно замовляти електроінструменти і верстати у FELISATTI, а потім продавали цю продукцію під власними брендами. На початку 2000-х років, дебютувавши з торцювальними пилами моделей RAPTOR та T-REX, FELISATTI встановив нові високі стандарти довговічності і точності кутів різання.

В умовах глобалізації і міжнародного співробітництва розподіл продуктивності у світі змінилося. FELISATTI також вдалося адаптуватися до мінливої середовищі й шукати нову стратегію розвитку та нових партнерів. Значний внесок внесла компанія «ИНТЕРСКОЛ», яка впродовж декількох років є основним партнером і дистриб'ютором FELISATTI у Східній Європі. У той же час, завершивши модернізацію виробництва і випустивши найпопулярніші продукти на ринок, FELISATTI розширила асортимент продукції на ринку. Вперше в лінійці продуктів FELISATTI з'явилися професійні акумуляторні електроінструменти, перфоратори, шліфувальні машини і т. д.

FELISATTI тепер об'єднана в китайську корпорацію в якості дочірньої компанії зі штаб-квартирою в Шанхаї, а створені власні виробничі майданчики розташовані в Шанхаї, Юнкане і Нінбо. Основна стратегія полягає у наданні професіоналам ідеальних електроінструментів, які можуть конкурувати з провідними світовими брендами за якістю та обслуговуванням, але за більш доступною ціною. Асортимент нашої продукції охоплює найбільш широко використовувані продукти професійного класу, підходящі для внутрішнього ринку Китаю, а також експорт в країни Західної, Східної Європи і Азії.

Сьогодні FELISATTI - це поєднання класичних традицій, сучасних технологій і прагнення до високих стандартів!
1 2 ... 4

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner